Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/szasza/ftp/jasniej/plugins/system/addfullajax/addfullajax.php on line 498
Diagnoza
Oferuję Państwu: 
  • badania osobowości - jakie są cechy osobowości, jak to przejawia się w funkcjonowaniu psychologicznym i społecznym Osoby Badanej. Badanie takie wykonuje się na zlecenie lekarza lub na życzenie pacjenta gdy podejrzewa u siebie zaburzenia osobowości.
  • diagnozę zaburzeń emocjonalnych - jaki jest stan emocjonalny Osoby Badanej, czy ma depresję, czy są to zaburzenia nerwicowe, a jeśli tak, to jak to wpływa na życie. Badanie wykonuje się, gdy pewne stany psychiczne, emocjonalne powtarzają się, sprawiają przykrość i trudność w codziennym życiu.
  • badania pamięci - jaki jest stan pamięci Osoby Badanej, czy odczuwane pogorszenie w tej sferze jest wyrazem rzeczywistych problemów w tym zakresie. Badanie wykonuje się najczęściej w przypadku podejrzenia choroby Alzheimera, ale również gdy odczuwamy subiektywnie pogorszenie pamięci.
  • badania procesów poznawczych - rozszerzone badanie różnych funkcji poznawczych, aby zdiagnozować pracę mózgu w szerszym zakresie, wykonywane w sytuacji podejrzenia dysfunkcji mózgowych lub po istotnych urazach, chorobach mózgu lub metabolicznych.
  • badania inteligencji - jaki jest poziom inteligencji Osoby Badanej (IQ); jakie są mocne i słabe strony różnych aspektów inteligencji. Takie badanie wykonuje się często na potrzeby szkoły, orzeczenia o niepełnosprawności, za skierowaniem lekarza czy też na własną prośbę pacjenta.

00 01  02   03
Realizacja: CUTberry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!